Bine ai venit! | log in
RO US ES

caut sa formez trupa

Nemesu Alionte Razvan
Nemesu Alionte Razvan
@nemesu-alionte-razvan
14 ani in urma
2 postari
Salut, sunt Razvan si mi-as dori sa infiintez o trupa specializata pe nunti si alte evenimente. Eu cant la clapa si vocal, si desi cant de ceva ani pot sa zic ca sunt oarecum incepator, pentru ca nu am cantat constant.
Pasiunea mea este totusi vocea , asadar as dori sa continui sa cant voce si partea de orga sa o faca altcineva , eventual eu sa ajut pe ici pe colo Genurile pe care vreau sa le abordam sunt : pop rock, rock , dance, populara, lautareasca veche...exclus manele.
Cam atata despre mine , daca mai aveti intrebari raspund cu cea mai mare placere.
Despre cei pe care vreau sa ii cooptez : Oameni simpli, muncitori, nu neaparat cu experienta foarte mare, sau foarte buni instrumentisti , dar care au ambitie si rabdare ( rabdare sa munceasca cateva luni fara bani, fara evenimente, pana ne facem un repertoriu de macar 100 de melodii care sa sune bine spre foarte bine)
In ceea ce priveste tipul instrumentistilor...sunt deschis catre orice: saxofon, vioara, chitara , bass, clapa, voce de fata . De preferat ar fi sa fim undeva pe la maxim 5...intr-adevar , unde-s multi puterea creste dar apar si neintelegeri mult mai repede
A...am uitat sa precizez, sunt in Bucuresti, nu sunt de aici , dar de vreo 4 ani studiez aici si am de gand sa raman prin preajma
Multumesc ca ati avut rabdare sa cititi, si astept propuneri
actualizat de catre @nemesu-alionte-razvan: 26 Nov 2014 15:49:06
Vane
Vane
@vane
14 ani in urma
5 postari
Pacat ca esti in Bucuresti...Chiar ma gandeam la infiintarea unei trupe de genu`,asa cum ai spus si tu,cu multa munca la inceput! :DIti urez mula bafta!
Solomon Viorel
Solomon Viorel
@solomon-viorel
14 ani in urma
7 postari
Salut am incercat sa vad unde este postat materialul dar nu am avut acces la pagina de web. Unde ai sala de repetitii si cati membrii ti-ai gasit deja pentru trupa pe care vrei sa o infiintezi
Nemesu Alionte Razvan
Nemesu Alionte Razvan
@nemesu-alionte-razvan
14 ani in urma
2 postari
sal , deocamdata nu am gasit pe nimeni, adica sunt vreo 2 persoane interesate si atat . Sala de repetitie ramane sa gasim dupa ce gasesc oameni :) Solomon Viorel a spus :
Salut am incercat sa vad unde este postat materialul dar nu am avut acces la pagina de web. Unde ai sala de repetitii si cati membrii ti-ai gasit deja pentru trupa pe care vrei sa o infiintezi
dan4
@dan4
14 ani in urma
2 postari
Salut! Avem o nunta pe 2 octombrie si avem nevoie de un solist care sa cante si muzica populara. Daca esti disponibil suna-ma la 0727.637.061 - Dan
Gheorghe Bogdan
Gheorghe Bogdan
@gheorghe-bogdan
14 ani in urma
7 postari
Salutare ma chiama Bogdan, am o trupa de coveruri si avem o cantare pe 2 octombrie si am avea nevoie de un om ca tine ptr o colaborare, poate si pe viitor,care sa cante cu vocea atat coveruri-muzica usoara + muzica populara . Partea financiara e avantajoasa, daca te intereseaza astept un raspuns de la tine la tel:0749.684.371 sau ID mess : free_bog@yahoo.com (se canta 1-2 progreame de muzica populara, restul muzica usoara) , in principiu e cantre usoara ;), deci astept un raspuns din partea ta .
Solomon Viorel
Solomon Viorel
@solomon-viorel
14 ani in urma
7 postari
Salut Dan, stii cumva daca la nunta de pe 2 octombrie nu aveti nevoie si de fotograf. pretul este superieftin si super avantajos. poze facute acasa la mireasa, la minre daca doreste la biserica si la sala. dan a spus :
Salut! Avem o nunta pe 2 octombrie si avem nevoie de un solist care sa cante si muzica populara. Daca esti disponibil suna-ma la 0727.637.061 - Dan
Solomon Viorel
Solomon Viorel
@solomon-viorel
14 ani in urma
7 postari
am vrut sa spun ca pozele se pot face si la mire si la mireasa si la biserica si la sala iar in 3 zile le are pe suport cu coperta si cu tot ce are nevoie
Lucian  Dragio
Lucian Dragio
@lucian-dragio
13 ani in urma
10 postari

daca vrei sa luam legatura ne putem auzi la tel 0731733000 sau dragoi_lucian0919@yahoo.com numai ca eu sunt mai in varsta ca tine
Lucian  Dragio
Lucian Dragio
@lucian-dragio
13 ani in urma
10 postari


Brescanu Florentina a spus :
hei cum am putea lua legatura k ma intereseaza....???
Lucian  Dragio
Lucian Dragio
@lucian-dragio
13 ani in urma
10 postari

daca vrei sa discutam tel 0731733000 sau dragoi_lucian0919@yahoo.com eu cant la ghitara si clapa ,incepator ,putem discuta pe mess.succes!

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici