Bienvenido, invitado! | iniciar la sesión
RO US ES

SOLISTA CONSTANTA, CAUT INSTRUMENTISTI PENTRU TRUPA DE COVERURI

Pace
Pace
@pace
11 years ago
14 posts

Salut!

Canti din pura placere? N-ai inca un proiect sau cum imi place mie sa-i zic, o "familie" care sa te aduca in fata unui public? Esti CHITARIST, BASIST, BATERIST sau PIANIST la inceput de drum si vrei sa te auda mai mult decat peretii camerei tale? Esti "de treaba"? Esti loial? Hai sa ne strangem la o discutie! Sigur va iesi ceva bun. Eu am vocea, spatiul de repetitii, logistica, repertoriul, barul. Genurile abordate sunt destul de variate: pop, pop-rock, dance, blues, jazz, country, reggae, rock&roll, disco, latino (romanesti si internationale). Am 26 de ani, cant de 10 ani, am terminat doua scoli de muzica una in Constanta, una in Bucuresti, sunt foarte ambitioasa, muncitoare si cel mai important, pozitiva! :) cineva trebuie sa tina moralul sus intotdeauna.

Hai sa fim cea mai tare trupa de coveruri din Constanta, pentru inceput :) Am nevoie de voi..daca si voi de cineva ca mine, astept raspunsuri, mesaje, intrebari si oricetipuri de reactii pe mailul meu: pace.project@rocketmail.comUn DEMO este binevenit!


updated by @pace: 26 Nov 2014 15:44:55
Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Quiénes somos Muzicieni si Trupe
Ubicación
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical abordat
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Recientemente clasificados:
estadísticas