Bine ai venit! | log in
RO US ES

Sa dam viata la o "altfel" de formatie!

Catalina Elena
Catalina Elena
@catalina-elena
11 ani in urma
2 postari

Imi doresc sa infiintez o trupa cu care sa dam viata unui proiect de muzica Jazz&Blues..Studiez acum ceea ce insemna marea arta a jazz-ului si consider ca am un potential vocal pentru acest gen..In privinta instrumentelor de care am avea nevoie putem enumera multe dar in principiu avem nevoie de instrumete de suflat(saxofon,trompeta,clarinet,trombon),tobe,pian-clape.Vreau sa cantam in diferite pub,cluburi selecte,restaurante si cred ca putem participa la evenimente cat mai distincte de la nunti pana la serate si seri culturale.Astept idei si initive vii si vesele!Important e sa vrem, sa ne intalnim si sa trecem la treaba!Se pot face momente speciale pentru oameni care mai stiu inca sa aprecieze muzica de calitate!


actualizat de catre @catalina-elena: 26 Nov 2014 15:42:34
Cepan Petre
Cepan Petre
@cepan-petre
11 ani in urma
2 postari

Sunt din Ploiesti si sunt interesat de ideea ta. Sunt tobosar. Ce instrumentisti ai mai gasit. Aceasta formatie trebuie sa aiba, sala repetitie, instrumente bune profesionale,etc.Mailul meu este. cepanpetre@yahoo.com. Multa bafta.Lasa si un numar de telefon.

Nicolae Dragan
Nicolae Dragan
@nicolae-dragan
11 ani in urma
58 postari

Sunt pianist de jazz din Ploieti daca te intereseaz lasa-mi un numar de telefon pe adresa de mail. nicolaedragan@ymail.com

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici