Bine ai venit! | log in
RO US ES

Caut trupa tanara!

Catalin Dobre
Catalin Dobre
@catalin-dobre
10 ani in urma
1 postari

Caut trupa de tineri. Nu conteaza foarte mult experienta ci dorinta si placerea de a canta!

Cine este dispus sa faca sacrificii pentru a se muta in Bucuresti alaturi de mine il invit cu cea mai mare placere sa faca parte dintr-un proiect a carui management il face HaHaHa Production. Daca sunteti deja din Bucuresti, o problema este rezolvata.

Nu doresc "mercenari" in trupa! :D

Caut devotament si multa munca pentru a ajunge cat mai sus in ierarhia muzicii romanesti!

Daca se incheaga treaba bine in curs de cateva luni de zile ne vom ridica frumusel. Conteaza foarte mult contributia fiecaruia in acest proiect. :)

Pentru cei interesati numarul meu de telefon este: 0768.373.667 sau prin mesaj privat pe adresa aceasta de Facebook: https://www.facebook.com/catalin.dobre.52

Astept feedback, pana atunci: Music is life and we create music!


actualizat de catre @catalin-dobre: 26 Nov 2014 15:39:57
Haralambescu Ani-Daniela
Haralambescu Ani-Daniela
@haralambescu-ani-daniela
10 ani in urma
3 postari

Eu am voce deci cant si in plus compun texte pentru melodii insa nu am gasit nicaieri un loc unde sa-mi pun in evidenta talentul.Mentionez faptul sunt din Constanta si nu cred ca ar fi vreo problema:) Sunt dispusa sa vin pana la Bucuresti ori de cate ori este nevoie.Muzica mi-am dorit sa fac din totdeauna si am tot timpul liber pentru a o practica.As dori mai multe detalii :D Multumesc

Haralambescu Ani-Daniela
Haralambescu Ani-Daniela
@haralambescu-ani-daniela
10 ani in urma
3 postari

mai este valabil anuntul?

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici