Bine ai venit! | log in
RO US ES

Caut trupa

Daniel Antonio Sorescu
Daniel Antonio Sorescu
@daniel-antonio-sorescu
14 ani in urma
3 postari
Salut !

Sunt un chitarist din Bucuresti, numele meu este Daniel am 23 de ani, cant de 2 ani si jumatate la chitara acustica si de 3 luni la chitara electrica si caut si eu o trupa de rock/alternativ aflata la inceput. Mentionez ca nu am mai cantat in alte trupe, iar ca instrumentist sunt mai mult pe partea de ritmica. Nu sunt vreun shredder, gen Satriani. Ascult trupe ca Deftones, Tool, Rage Against the Machine, Korn, Soundgarden, Alice in Chains, ca sa va faceti o idee despre ce ascult si cam ce mi-ar place sa cant. Sunt deschis, totusi si catre alte genuri, cum ar fi jazz, blues si pop, dar in principiu vreau sa merg pe partea de alternativ.
Pot fi contactat la telefon 0728746739 sau pe yahoo messenger la daniel_antonio_s
actualizat de catre @daniel-antonio-sorescu: 26 Nov 2014 15:49:02
Joulie
Joulie
@joulie
11 ani in urma
20 postari

mai e valabil anuntul tau?

Daniel Antonio Sorescu
Daniel Antonio Sorescu
@daniel-antonio-sorescu
11 ani in urma
3 postari

da, mai e valabil, cu cateva rectificari: am 26 de ani acum si cant de mai multi ani la chitara, evident :D

mores giuseppe
mores giuseppe
@mores-giuseppe
10 ani in urma
53 postari

Suntem o agentie de impresariat artistic ce promoveaza si medieaza formatii de muzica live, profesioniste si neprofesioniste,pentru festivaluri, concerte,cluburi. Studio de nregistrare, producie muzical, realizare videoclipuri,sala de repetitii.

In permanenta suntem in cautare denoi tinere talente, pentruinfiintarea de trupe stil rock,hard rock,pop,blues,punk,heavy metal,jazz,r&b,rap,hip-hop. Aici iti gasesti viitori colegidetrupa.Daca esti interesat trimite un demo sau o mica descriere despre tine la roodysteward@yahoo.com

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici