Welcome Guest! | login
RO US ES

Caut tobosar pasionat si serios pentru o trupa raggae-jazz-pop!

Ancuta Petre
Ancuta Petre
@ancuta-petre
11 years ago
7 posts

Salutare!

Dupa cum bine zice si titlul, caut un tobosar , eventual tanar dar cu experienta si tobe proprii, care sa se poata implica serios intr-un proiect de muzica raggae-jazz-pop. Momentan vom lucra si ceva coveruri dar trupa va sa fie de sine statatoare cu compozitii proprii, in care sa va dezlantuiti inspiratia si pofta de muzica! In Bucuresti o sa se intample toata nebunia. Daca va suna bine ideea, dati un semn pe mail si ne auzim cu mai multe!

si 2 linkuri de la ceva repetitii (dintr-o sala de clasa de pe la conservator...sunetul prins, cum e prins) cu o parte din oameni, sa va prindeti macar ca spirit incotro mergem...doar o mica parte...trupa va merge mult si inspre raggae (si NU fiindca a prins Konnect-R vara asta).

Numa' faine,

Petre

Petreancuta@yahoo.com

0726883737


updated by @ancuta-petre: 26 Nov 2014 15:45:20
puia minel
puia minel
@puia-minel
11 years ago
22 posts

salut,

sunteti ok, daca exista si ceva clar si bine definit ptr viitor,vreau sa colaboram. Repertoriul si eventual partituri le primesc la wildpicu@gmail.com, petrepuia@yahoo.com,. Pentru alte detalii ne gasim la tel. 0751 452 402

Gaiseanu stefan
Gaiseanu stefan
@bibicu
11 years ago
16 posts
Nu stiu ce insemna tanar ... Dar daca mai e de actualitate as fi interesat de o colaborare , eu am 45 de ani si cant cam de 20..... Pentru contact pe mail bob33ro@yahoo.com
Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
About Muzicieni si Trupe
Location
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical abordat
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Recently Rated:
stats