Bine ai venit! | log in
RO US ES

Caut coleg/a pentru „idee” acustica/pop-blues

Cmin999
Cmin999
@cmin999
7 ani in urma
1 postari

Salutare,

De ceva timp m-am apucat de canto fiind hotarat sa fac totul singur, dar am decis de curand ca ar trebui sa incerc macar sa lucrez cu cineva. Intr-o zi as vrea sa reusesc la nivel ceva mai mare, dar momentan as prefera pe cineva de nivelul meu (vocal si al chitarei) cu care sa co-exist muzical. Cum am zis putin mai sus, de canto m-am apucat de curand, (7-8 luni), nu am pretentii momentan, mai am de lucru destul, dar la chitara sunt ceva mai avansat, desi multe de imbunatatit si acolo.

Genul meu de muzica, pe care vreau sa o cant cum trebuie intr-o zi, ar fi undeva John Mayer-Ed Sheeran-Bob Dylan-Johnny Cash. Acustic, ceva influente electrice, dar mai chill. 

Daca exista cineva curios sau dornic de genul asta de colaborare mai chill, astept un raspuns. 

L.E: Am uitat sa mentionez ca anuntul este pentru Bucuresti. 


actualizat de catre @cmin999: 23 Jan 2020 19:05:24
elena nastase
elena nastase
@elena-nastase
6 ani in urma
4 postari

buna,eu scriu muzica text fara linie melodica,diferite genuri pop,r&b ascult artisti ca Chris Brown,gaga,marina&the diamonds,melanie martinez,nici cu vocea nu o duc prea rau ,trebe lucrata ca nu am canto doresc colaborare sunt curioasa cum ar suna una din melodiile scrise de mine acompaniate de chitara.

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici