Bine ai venit! | log in
RO US ES

Violonista, caut colaborare.

Claudia Sîrbu
Claudia Sîrbu
@claudia-srbu
11 ani in urma
5 postari

Salut, studiez vioara de 17 ani, am experienta in a canta pe scena, insa sigura problema e aceea ca nu gasesc oameni seriosi cu care sa am o colaborare frumoasa. Mentionez ca nu cant dupa ureche. Pot sa interpretez orice fel de piesa insa de pe partitura. In caz ca sunteti interesati, astept mesaj!


actualizat de catre @claudia-srbu: 26 Nov 2014 15:43:56
Dragoi Vasile
Dragoi Vasile
@dragoi-vasile
11 ani in urma
37 postari

Salut, lasa te rog o mod. de contact. sau da un semn la 0727 38 33 53 - Vasile si vb

Claudia Sîrbu
Claudia Sîrbu
@claudia-srbu
11 ani in urma
5 postari

Salut, iti las adresa mea de mail: claudia.sirbu@ymail.com , o poti adauga asemenea ca id de mess, ne auzim acolo.
Dragoi Vasile a spus :

Salut, lasa te rog o mod. de contact. sau da un semn la 0727 38 33 53 - Vasile si vb

Chuckk Hubbard
Chuckk Hubbard
@chuckk-hubbard
11 ani in urma
3 postari

Westroot cauta violonista pentru country/bluegrass. Eu sunt din SUA si cant la banjo, ceva ce n-a auzit nici Parisul nici Bucurestiul.

Noi la Londophone cu viori:



Noi in sala fara vioara (tatal meu astazi a implenit 60 de ani si nu puteam sa ma intorc dar am trimis aceasta dedicatie):



Totusi vrem o singura vioara. AVEM CONCERTE PROGRAMATE si partiturile scrise (eu am absolvit compozitie la Philadelphia, stiu instrumentul si pot compune pentru el).
Vodafone 0731 618125
badmuthahubbard at hotmail dot com
http://www.westroot-band.com

ValsCenter
ValsCenter
@valscenter
10 ani in urma
1 postari
Daca doriti o colaborare ptr concerte, eventual si predat vioara contactati-ne de urgenta. Suntem o scoala de arta care are ca activitate si spectacole, concerte avand o mini-orchestra. 0723536256
Mircea
Mircea
@mircea
10 ani in urma
5 postari
Sunt interesat de o colaborare pt. Evenimente 2015 - methepiano@yahoo.ro
formatieband
@formatieband
9 ani in urma
7 postari

Instrumentist Clape si Voce Caut Colaborari ( formatie ) Bucuresti

0724 418 303

https://www.youtube.com/user/FormatienuntaBacau/videos?view=0&shelf_id=2&sort=dd

Agentia ZBS DECOR
Agentia ZBS DECOR
@agentia-zbs-decor
8 ani in urma
8 postari

Buna seara ! Am dori sa va cunostem repertoriul dvs.Si daca este posibil sa si dialogam. Va rugam sa ne oferiti o modalitate de contact . Cu stima.




--
Agentia ZBS DECOR
0720430427
Agentia ZBS DECOR
Agentia ZBS DECOR
@agentia-zbs-decor
7 ani in urma
8 postari

Claudia Sîrbu:

Salut, studiez vioara de 17 ani, am experienta in a canta pe scena, insa sigura problema e aceea ca nu gasesc oameni seriosi cu care sa am o colaborare frumoasa. Mentionez ca nu cant dupa ureche. Pot sa interpretez orice fel de piesa insa de pe partitura. In caz ca sunteti interesati, astept mesaj!

Pentru completarea unei trupe de cover , cautam : voce principala feminina si masculina ;backing vocals;chitara acustica;chitara bas;chitara solo;chitara acustica electrica;tobosar(/a);clapar(/a);maestru/maestra al/(a) instrumentelor de suflat;violonist/(a) ;acordionist;contrabasist. Anuntul se adreseaza tuturor fetelor si baietilor care doresc sa se afirme pe plan international. Info:0720/430.427




--
Agentia ZBS DECOR
0720430427
Madalina_Music
Madalina_Music
@mada-mada
7 ani in urma
4 postari

DIn 2014 pana acum nu ai gasit nici o trupa in care sa canti???

dan roata
dan roata
@dan-roata-x-trem
7 ani in urma
1 postari

SC X-TREM RADIO SRL

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici